Selimo se..
Objavil
Peter Mesarec
Apr 14
Čisto kratka objava, toliko da se vam vnaprej opravičim za morebitne motnje. Blog selim na http://www.seos.si (domena, ki je do sedaj bila preusmerjena na to domeno). Nič posebnega, samo malo brandinga potrebujemo, sedaj ko odpiram podjetje seos.si.
Dokler se ne prestavijo vsi DNS serverji bomo gostili na obeh domenah, potem pa bomo to domeno preusmerili na seos.si. Seveda bomo zraven natančno spremljali tudi kaj se bo zgodilo s pozicijami v iskalnikih.
Postopek selitve strani iz ene domene na drugo v popolnem scenariju izgleda takole:
1. preselimo spletno stran
2. Premik na drugo domeno javimo googl-u preko Google webmaster tools
3. Naredimo 301 preusmeritev domene in vseh podstrani na novo domeno
4. Spremenimo vse oziroma čim več povezav, da kažejo na novo stran
5. Malo počakamo in upamo na najboljše
Danes bom naredil posnetek vseh ključnih besed in njihovih pozicij, potem pa bomo videli, ko bo google poindeksiral novo domeno, kako dobro nam bo šlo. Torej, se vidimo na novem naslovu !
(Ironično je tudi to, da se selim tudi v resničnem življenju
).
Brezplačna knjiga, s katero boste v 5 minutah na vašo spletno stran privabili več obiskovalcev vas čaka tukaj. Hitro prebrat, pa implementirat!
Podobne objave:






Verjetno to ni običajno, da ob seljenju v resničnem življenju seliš tudi domene
hehe, pa vso srečo
LP
Vsekakor pa potrebuješ nek osebni blog ali kategorijo kjer boš pisal o osebnih zadevah
Mnoge med nas namreč zanimajo še nekatere druge podrobnosti..
Odpiranje podjetja, včeraj zadnji dan službe, selitev…
Morda bi za nas najbolj zveste fane lahko pripravil kakšen bombon ?
Pa ni glih ja.. Ampak je slučajno prišlo zraven
Bom poročal
Ta razmislek o tem, ali ta blog polniti z drugimi prispevki je bil že nekaj časa opravljen. Moram pogledat, če imam kakšno domeno kje odveč, ali pa kaj resnično kupiti. Materiala je vedno dovolj, samo ko ni časa za pisanje. Bom vsekakor o odpiranju podjetja še kaj pisal, čeprav bo očitno nekaj časa trajalo, da se ga bo odprlo
Ampak vsekakor vesel zvestih fanov
Tudi sam sem imel eno .info domeno za tako zadevo in je dobro rangirala. Zaradi brandinga sem kupil novo in staro preusmeril nanjo.